SEZNAM certifikovaných lektorek HJT pro diabetiky v ČR

 

JMÉNO EMAIL MĚSTO PŮSOBENÍ ROK ABSOLV.
Čadilová Aneta amazonca@email.cz Praha 2016
Černotová Jana jana@centrum-magnolie.cz Olomouc 2013
Formánková Monika moana@seznam.cz Praha 2017
Gedeonová Frída frida@kurzy-hormonalni-jogy.cz Praha, Brno 2014
Hrabalová
Barbora
casnajogu@seznam.cz Rožnov pod Radhoštěm 2017
Hrabalová Bendová Jana hormonalni.jogova.terapie
@gmail.com
Praha 2016
Janyšková
Eva
jogamala@108gmail.com  Praha 2018
Jarešová Ivana ivana.jaresova.ez@volny.cz Praha 2017
Kadlecová Alena alena113@seznam.cz Praha 2017
Klížová Magdalena magdalena.klizova
@gmail.com
Jablonec nad Nisou 2017
Koláčná Radka radka@jogapromne.cz Beroun 2016
Kolínová Radka radka.kolinova@gmail.com Brno 2017
Kristlová Gabriela kristlova@mcbody.cz Pardubice 2017
Křížová Andrea Krizova006@seznam.cz   2016
Lacinová Linda hormonalnijogaostrava
@gmail.com
Ostrava 2017
Lerlová Dagmar daler@post.cz Praha 2016
Mangová Martina  hormonjoga@email.cz  Znojmo  2010
Martínková Petra martinkova.p@email.cz Praha 2017
Očenášková
Jana
jana@jojoga.cz Most 2017
Preclíková Anna anna@hormonalni-joga-cviky.cz Praha 2018
Purkytová Lenka purlen@seznam.cz Děčín 2016
Ryjáčková Lucie luciryja@gmail.com Březnice 2017
Sedláková Martina sedlakova.zsbr@gmail.com Bruntál 2018
Székely Elizabeth szekelyelizabeth@gmail.com Uher. Hradiště a okolí 2016
Suberová Hana suberova@jogahormonalni.cz Praha 2016
Svobodová Eva eva1svobodova@gmail.com Kozlovice 2017
Šípková Helena joga.sipkova@seznam.cz České Budějovice 2018
Šorfová Irena irena@artlink.cz Praha 2016
Švecová Yvona ysvecova@seznam.cz Praha 2016
Uhlíková Daniela lektorka@hjdaniela.cz Jižní Čechy 2016

Lektorky působící v zahraničí

JMÉNO EMAIL MĚSTO
PŮSOBENÍ
ROK
ABSOLV.
Avery
Andrea
622andrea@seznam.cz Bristol 2017
Brozmannová Ľubica lubica@demetera.sk Žilina 2017
Exnar 
Radka
hormonalni.joga.terapie
@gmail.com
Mnichov 2017
Sorahan Daniela daniela_krystofova
@yahoo.com
Dublin 2018
Šrámková
Jana
hormonalka@gmail.com Prievidza 2018
Vagnerova Lydie lydievagner@hotmail.com Tucson 2017
Van Nieuwenhove Ingrid shoot@freegates.be Gent 2017
Vetrakova Adriana vetrakova01@gmail.com Bratislava 2017
Zeppetzauer Elisabeth probioticum@yahoo.com Vídeň 2017