Refresh kurz pro lektorky HJT pro ženy dle Dinah Rodrigues

Radka Kolínová 10.02.2019
Jsem moc ráda, že se mi na poslední chvíli změnily plány a mohla jsem se účastnit refresh kurzu pro lektorky HJT pro ženy 18.1.2019 v Centru hormonální jógy v Praze. Nejen, že jsem si tak mohla zopakovat celou sestavu a opravit případné chybky, ale navíc jsem získala informace o úpravách sestavy, které Dinah v posledních letech provedla. Mám tak jistotu, že sestavu učím v souladu s tím, jak ji Dinah aktuálně předává. Oceňuji, že jsem se seznámila s dalšími lektorkami a vzájemně jsme si předaly své zkušenosti s učením. Paní doktorka Mazánková mě okouzlila, takovou gynekoložku jsem zatím nepotkala, téma přednášela odborně a zároveň srozumitelně pro laiky a neúnavně odpovídala na mé dotazy. Její zaujetí pro rozšiřování si znalostí, které má ze studií, je obdivuhodné. Ve svém přístupu se snaží o optimální kombinaci klasické a alternativní medicíny. Doufám, že pořádání refresh kurzů bude pokračovat i v budoucnu, za pár let bych jej opět ráda absolvovala. Pro přesné a účinné předávání sestavy to považuji za nutnost.

Přidat nový příspěvek