14 VEČERŮ S HORMONÁLNÍ JÓGOU PRO ŽENY 

ON-LINE

PŘIHLÁSIT

11.11.-24.11.2021
VÝJIMEČNÁ PŘÍLEŽITOST ZA SKVĚLOU CENU
VHODNÉ I PRO ŽENY, KTERÉ JÓGU NIKDY NECVIČILY
 
8 VÝUKOVÝCH LEKCÍ
5 OPAKOVACÍCH LEKCÍ 
1 DISKUZNÍ FÓRUM
3 ZKUŠENÉ CERTIFIKOVANÉ LEKTORKY
 
 
KDY ZAČÍNÁME? 
11.11.2021 v 19:45-21:00
 
KDE? 
UZAVŘENÁ FACEBOOKOVÁ SKUPINA (po uhrazení platby obdržíte 14 denní přístup do skupiny)
 
JAK?
ON-LINE A ŽIVĚ
 
ZA KOLIK? 
Za neuvěřitelných 2800Kč
(v ceně jsou materiály pro domácí samostatnou praxi)
 
PRO KOHO JE 14 VEČERŮ S HORMONÁLNÍ JÓGOU URČENO? 
Pro všechny ženy, které se rozhodly pro hormonální rovnováhu. 
Pro ženy, které si chtějí užívat život a svoji ženskou sílu. 
Pro ženy, které potřebují dobít energii. 
Pro ženy, které touží být samy sebou. 
Není třeba žádná předchozí zkušenost s jógou.
 
PROGRAM:
11.11.-12.11. 19:45-21:00 Základní techniky + 1. část sestavy + protistresové cviky
13.11.-14.11. 19:45-21:00 Základní techniky + 1.a 2. část sestavy + protistresové cviky
15.11.-16.11. 19:45-21:00 Základní techniky + 1., 2. a 3. část sestavy + protistresové cviky
17.11.-18.11. 19:45-21:00 Základní techniky + 1., 2., 3. a 4 část sestavy + protistresové cviky
19.11.-23.11. 19:45-21:00 OPAKOVACÍ LEKCE vedené + protistresové cviky
24.11. 19:45-21:00 DISKUZNÍ FÓRUM - lektor zodpoví všechny Vaše dotazy
Změna termínu a času vyhrazena.
 

PŘIHLÁSIT

 
CO VÁM 14 VEČERŮ S HORMONÁLNÍ JÓGOU PŘINESE?
 
Odbornou a kvalitní výuku sestavy Hormonální jógy pro ženy a protistresových cviků.
 
Mnoho užitečných informací o ženském zdraví.
 
Možnost přímé konzultace se zkušenými certifikovanými lektorkami.
 
 
VÝHODY 14 VEČERŮ S HORMONÁLNÍ JÓGOU?
 
Můžete cvičit z pohodlí svého domova.
 
Když nestihnete některou z lekcí, nevadí. Hned na další lekci bude vše znovu zopakováno.
 
KONTRAINDIKACE
těhotenství, rakovina prsu, krátce po hysterektomii, krátce po operaci, velký myom, pokročilá endometrióza, po operaci srdce, zánět slepého střeva(před operací a těsně po operaci), srdeční zdravotní problémy, pokročilá fáze osteoporózy(při riziku zlomenin), zánět vnitřního ucha(způsobující poruchy rovnováhy), nediagnostikovaná bolest v dutině břišní, zvýšená funkce štítné žlázy
 
 
Lekce budou probíhat živě v uzavřené Facebookové skupině. Vy vidíte lektorky, lektorky Vás nevidí. Hned po skončení lekce bude video smazáno, abychom dodrželi jedno z autorských práv, tedy nepořizování video záznamu Hormonální jógy podle Dinah Rodrigues. Během lekce můžete psát dotazy přímo k videu lekce, lektorky na Vaše dotazy odpoví po skončení lekce.
 
 
 
Doplňující informace k akci "14 večerů s Hormonální jógou" na základě častých dotazů
 
Opravdu stojí všech 14 lekcí pouze 2800Kč?
V ceně 2800Kč je skutečně celkem 14 lekcí, ač se to může zdát neuvěřitelné.
 
Proč nebude po lekci k dispozici video záznam?
Autorská práva Dinah Rodrigues nám nedovolují poskytovat video záznam cvičení. Můžeme poskytovat on-line živé lekce.
Živé lekce budou probíhat od 11.11. do 24.11. každý večer včetně víkendů v uzavřené Facebookové skupině.
Prvních 8 dní bude probíhat výuka celé sestavy po částech.
Po 8 dnech už budete umět celou sestavu a začnou probíhat opakovací lekce.
 
Musím absolvovat všechny lekce během 14 večerů?
Nemusíte. Do Facebookové skupiny budete mít během 14 dní neomezený přístup. Můžete se zúčastnit kdykoliv. Rozvrh je přizpůsobený tak, abyste se sestavu více než perfektně naučily. 
 
 
Hormonální jóga je ideální cvičení pro ženské zdraví, které podporuje nejen správné fungování hormonálního systému, imunitního systému, ale také velmi zlepšuje psychickou odolnost, což je v této době více než potřebné. Snažily jsme se vymyslet způsob výuky Hormonální jógy, který by byl dostupný co nejvíce ženám, nejen časově, ale také finančně. Věřím, že se nám to podařilo. Jsem moc vděčná lektorkám Hance Suberové, Věrce Popelkové a Zuzce Šimečkové, že na tuto výzvu přistoupily.
 
TĚŠÍME SE NA VÁS UŽ 11.11. V 19:45 NA PODLOŽKÁCH. KAŽDÁ NA JINÉM MÍSTĚ, ALE PŘESTO SPOLU.
 

PŘIHLÁSIT

OHLASY NA PROBĚHLÉ ON-LINE KURZY 

 • "Přidávám se k nadšeným ohlasům, také mi online forma velmi vyhovuje a oceňuji i koncept, kdy se vždy 3 dny opakuje a je tedy možné vynechat, když člověk nestíhá a další den naskočit zpět. Všechny tři lektorky jsou skvělé, cvičení mě chytilo a za 30 dní je šance, že si vybuduji super ranní rutinu! Moc se mi líbí i vaše práce se skupinou, kam dáváte další podklady, modifikace cviků a odpovědi na různé dotazy, za tu cenu je to opravdu hromada vašeho času, znalostí, informací a tipů!"
 
 • "Jsem naprosto nadšená, skvěle vedené lekce, vše srozumitelně vysvětlené a každý den díky vám krásně začíná, oceňuji online formu."
 
 • "Ještě nikdy jsem nezažila, že večer když jdu spát se těším, jak si ráno zacvičím . Už jsem jeden kurz hormonální jógy absolvovala, byla jsem z toho dost rozhozená. Rok jsem vůbec necvičila. Na vás se upřímně těším. A poprvé menstruace bez příšerné bolesti hlavy. Děkuji za vaše nasazení a inspiraci. Hezký večer."
 
 • "Za mě skvělé, 100% péče, tolik opakování a vysvětlování jednotlivých cviků a všeho, že výsledkem budou spokojené klientky a celá sestava bude i po skončení výzvy cvičena správně vč. cirkulace, harmonizace a protistresových technik...můžu porovnat s živým kurzem, víc jak 10 ženských mi nevyhovovalo. I když napoprvé děláte to jak nejlépe umíte a fakt výborně. Já jsem fakt nadšená, protože mám konečně jasno. A těším se na každé video s vámi. Díky Zuzko, Věrko, Hanko, Adélko."
 
 • "Jste skvělé! A lekce jsou fantastické a velmi profi."
 
 • "Je to skvely! A nejlepsi na tom je, ze nemusime nekam jezdit a prevlikat se. Jsem rada, ze jsem v soukromi a nikdo na mne nekouka. Online je skvela volba! vse je idealni i 45 min mi vyhovuje. Jen mne dnes odpo bolelo v miste leveho vajecnika tak jsem se trochu vylekala. Ale tak snad se čistim. Za mne super! V kvetnu jdu znovu."
 
 • "Za mě je vše perfektní. Já jsem byla na kurzu před 10 lety a potom jsem cvičila asi rok. Moc jsem si teď nepamatovala, ale postupně to naskočilo.Všechna děvčata jsou super, skvěle jsou pozice vysvětleny, nevidím rozdíl mezi osobním kontaktem a on line formou. Cvičila bych i po skončení kurzu. Nebolí mě bedra i po tak krátké chvíli, skoro nemám ekzém v obličeji a mám jasně lepší náladu!"
 
 • "Čas len pre mna a ešte s pridanou hodnotou. dakujem dievčata."
 
 • "Děvčata, já jsem spokojená, jste moc šikovné."
 
 • "Kurz a jeho koncept je naprosto skvele vymysleny. rekla bych ze je to skoro lepsi nez chodit nekam do telocvicny. za 30 dni si to cele vtluceme do hlavy. pro me osobne skvely zacatek dne. dekuji vsem lektorkam i organizatorkam!"
 
 • "Přihlásit se do kurzu bylo skvělé rozhodnutí. Kurz je opravdu kvalitní, velmi pečlivě vedený a dobře organizovaný. Vše je precizně vysvětleno a ačkoliv jsem začátečník, nemám s prováděním cviků problém. Lektorky jsou moc příjemné a pozitivní a hlavně všechny lekce mají vysokou úroveň. Oceňuji i možnost naučit se protistresové cviky a dovědět se mnoho informací v příspěvcích. Děkuji moc za skvělé lekce. Cítím se díky Vám opravdu výborně a těším se na každé cvičení."
 
 • "Kurz mi byl doporučen kolegyní z práce, která absolvovala Váš kurz na živo. Mě konkrétně nejvíce přesvědčilo kurz on-line. Jsem veliký introvert ohledně cvičení před lidmi, takže pro mě super akce.Sice se službami v nemocnici všechna vysílání nestíhám, ale vždy alespoň jedno opakování stihnu. To je taky super. Jinak rychlé reakce na jakýkoli dotaz a videa s alternativy při malé ohebnosti, nebo bolestmi kloubů velice kladně hodnotím. Děkuju moc mě to baví i když je to celkem náročné po 5letech nic nedělání. Jinak lektorky jsou super!!! Doporučuji!"
 
 • "Já jsem z kurzu nadšená. Asi i z té online formy. Obecně mám problém "se dokopat" pravidelně někam chodit, takže by mi online lekce vyhovovaly I dlouhodobě. Tady spíš položím otázku. Jak často je potřeba cvičit? Opravdu každý den nebo stačí několikrát týdně? Denní cvičení mi sice vyhovuje, ale asi bych dlouhodobě nezvládla. Nebo možná ano. Každopádně bych velmi ráda pokračovala i po skončení tohoto kurzu. Co se týče času, ráno je pro mě takové "napínavé ". I když mám štěstí a chodím až na desátou, je to takové uspěchané. Ale řešení mě moc nenapadá, večery také nejsou ideální. Škoda, že není možné ponechat video celý den, aby bylo možné si zvolit čas. Kurz je úžasný, děkuji."
 
 • "Je to naprosto skvělý. Milý lektorky, pohodlně doma a vlastnim tempem. Nečekala jsem, že výsledky pocítim tak brzy. První den mě při Sambě zepředu dozadu strašně rozbolely vaječníky a bolely celej den i noc. Další dny úplně bez problémů a rozjela se mi po dvou a půl měsících nemenstruování zase menstruace! Taky se mi začala srovnávat pleť. Jsem zvědavá na účinky na štítnou žlázu. Motivuje mě, že je na druhý straně někdo živej a mám tak pocit, jako kdybych šla na lekci. Kdysi jsem byla na kurzu u Adélky a moc mě bavilo cvičit během kurzu, ale pak už jsem se k tomu prostě sama doma nedokopala. Tohle je skvělý i pro lenochy. A ještě jedna věc. Kdysi mi závěrečná harmonizace přišla jako ztráta času. Teď se na ní pokaždý neskutečně těšim."
 
 • "Krásný večer Dámy, kurz mi doporučila má drahá pritelkyne Lada.Že to bude až taková jízda, jsem nečekala (Mistr Karel Gott svého 40. Slavíka také nečekal!). Kromě průlomu v milování se svým Mužem, vnímám své tělo více zevnitř. Přicházející menstruaci cítím na sto honů a vyrostly mi vlasy. Moje pleť? Alabastrový Buddha vítaje úsměvem himalájskou pahorkatinu.Od dětství z nějakého důvodu inklinuji k Indii. Když mi bylo cca 13, pomalovala jsem si stěny pokoje hinduistickými znaky, kreslila si mezi obočí černou tužkou na oči onu posvátnou tečku, pálila jednu vonnou tyčinku za druhou, chodila do cajovny kouřit cigarety z eukalyptových listů, poslouchala Kula Shaker, Wanastowki a Nirvanu. Hluboce Vám děkuji za to, že mi připomínáte, KÝM JSEM a že jsem skrze přijetí své plné autenticity (také díky Vám) dnes zjistila, že se můj Bivoj přihlásil na on-line kurz Hormonální jógy pro mužeJste Úžasné a já Vám a Ladě hluboce děkuji. JSME, Tak jedem!"
 • "Dobry vecer Zeny, na kurzu jsem byla pred nekolika lety a moc pravidelne jsem necvicila. Vyhovuje mi vyzva, protoze me motivuje kazdy den cvicit a tim si zazit sestavu. Rada budu pokracovat i v kvetnu. Zmenu vidim zatim v libidu a lepsim vnitrnim pocitu a take v traveni. Jsem zvedava na blizici se menstruaci, jak bude probihat. A take tu se mnou cvici kamaradky a bavi me pak s nima sdilet nove poznatky."
 
Více zkušeností s cvičením od našich absolventek najdete ZDE