CENTRUM HORMONÁLNÍ JÓGY

Centrum hormonální jógy působí v České republice od roku 2015. Každý rok organizuje a zaštiťuje akce, které v České republice vede Dinah Rodrigues, autorka Hormonální jógové terapie pro ženy, muže a diabetiky. 

Dinah Rodrigues plně podporuje aktivity Centra hormonální jógy a dala centru důvěru k výběru kvalitních certifikovaných lektorek. 

Centrum hormonální jógy nyní rozšiřuje svoji působnost na celou Českou republiku. Na našich stránkách v nadcházejících dnech najdete kurzy Hormonální jógové terapie v různých městech České republiky pod vedením kvalifikovaných pečlivě vybraných certifikovaných lektorek. 

Centrum hormonální jógy dále pracuje na zvyšování kvality výuky Hormonální jógové terapie v České republice. Pod vedením nejzkušenějších lektorek pravidelně pořádá doškolovací kurzy pro certifikované lektorky k prohloubení jejich znalostí. 

Centrum hormonální jógy se za své lektorky zaručuje. Pokud si vyberete lektorku z týmu CHJ nebo lektorku, která prošla doškolovacím kurzem, volíte nejvyšší kvalitu.

S láskou a úctou,

 

Adéla Bavlšíková 

majitelka a zakladatelka Centra hormonální jógy

 

 

 

 

 

SPOLUPRACUJEME, DOPORUČUJEME A PODPORUJEME:

Reference

Hormonální jóga pro muže

Radek 01.10.2018
Díky Petře za skvělý kurz. Na těle je to hned znát. Když si sestavu dvakrát po sobě zacvičím, cítím se plný energie. Tohle by měl pro sebe a své zdraví cvičit každý chlap.

Poděkování

Lucie 01.10.2018
Ráda bych poděkovala za kurz hormonální jógy u vás pod vedením lektorky Adély Bavlšíkové. Líbil se mi profesionální a zároveň lidský přístup. Nejsem moc "návodový" typ a trochu jsem se obávala, jestli se na kurzu najednou všechno naučím a budu pak umět doma cvičit správně. Oceňuji, že jsme sestavu několikrát opakovaly, a že jsem se mohla na cokoliv zeptat, abych sestavu opravdu uměla. Jsem ráda, že pořádáte také opakovací lekce a podporujete nás absolventky i dál po kurzu.
<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek

Novinky

16.10.2018 19:30
NE-VĚDOMÉ MILOVÁNÍ aneb PROČ JE ŽENA KOMPLIKOVANÁ A MUŽ HNED HOTOVÝ   16. 10....