CENTRUM HORMONÁLNÍ JÓGY

    je jediným centrem v České republice sdružující certifikované lektorky Hormonální jógy pro ženy©Hormonální jógy pro muže© Hormonální jógy pro diabetiky©, které je pod záštitou autorky těchto terapeutických sestav Dinah Rodrigues. Všechny lektorky působící v CENTRU HORMONÁLNÍ JÓGY jsou jejími certifikovanými žákyněmi. Motivací k založení Centra byla pro mě touha zprostředkovat tyto léčebné sestavy harmonizující funkci hormonálního systému všem zájemcům pod jednou střechou, v příjemném prostředí a především od zkušených, certifikovaných a také díky své práci šťastných lektorek a terapeutek. 

Semináře Hormonální jógy pro ženy podle Dinah Rodrigues vedu od roku 2011. Mými semináři prošlo více než 5000 žen. Na základě poznatků z těchto seminářů jsem došla k závěrům, že zdravotní problémy absolventek mých seminářů vyplývají ze tří základních fyzických symptomů: hormonální nerovnováha, ochablé svaly pánevního dna a disfunkce pohybového aparátu. Fyzické tělo dává signály, jestli je energetická a mentální oblast ve "spokojeném" nastavení. Pokud je však na jemnějších úrovních něco v nerovnováze, na fyzickém těle se to projeví. Hormonální jóga účinně pomáhá na všech úrovních. Mým cílem v Centru hormonální jógy je nabídnout více cest ke šťasnému a plnohodnotnému životu, zdravým vztahům a svému JÁ, proto jsem se rozhodla oslovit také další zkušené lektory a terapeuty, kteří se zabývají metodami na podporu zdraví na všech úrovních. V Centru hormonální jógy můžete navštívit také zajímavé přednášky nebo kreativní workshopy.

 

PROGRAM VÍKENDOVÝCH AKCÍ 

 

ROZVRH PRAVIDELNÝCH LEKCÍ

 

MĚSÍČNÍ KURZY HJ pro ŽENY A MUŽE

 

 

Ze statistik a zpětných vazeb od mých klientek také vyplývá, že ne každá absolvetka semináře má v daném životním období chuť a možnost cvičit pravidelně doma(což je základ pro udržení hormonální rovnováhy) . Nejen že tyto klientky nezaznamenají tolik toužené výsledky, ale sestavu si také díky chybějící rutině špatně pamatují. Pro tyto ženy jsou určeny OPAKOVACÍ LEKCE, které v Centru Hormonální Jógy také naleznete.

 

Pro ty, kteří chtějí v učení se sestavy Hormonální jógy postupovat pomaleji a sice tempem jedna lekce týdně během jednoho měsíce, jsou připraveny tzv. Měsíční kurzy.

 

 

V případě, že budete chtít konzultovat svůj individuální problém a výběr vhodného kurzu nebo semináře, jsem Vám s radostí k dispozici na emailu: adela.asteria.bavlsikova@gmail.com

 

S láskou a úctou,

 

Adéla Asteria Bavlšíková 

majitelka a zakladatelka Centra hormonální jógy

 

 

SPOLUPRACUJEME, DOPORUČUJEME A PODPORUJEME:

Reference

Poděkování

Lucie 01.10.2018
Ráda bych poděkovala za kurz hormonální jógy u vás pod vedením lektorky Adély Bavlšíkové. Líbil se mi profesionální a zároveň lidský přístup. Nejsem moc "návodový" typ a trochu jsem se obávala, jestli se na kurzu najednou všechno naučím a budu pak umět doma cvičit správně. Oceňuji, že jsme sestavu několikrát opakovaly, a že jsem se mohla na cokoliv zeptat, abych sestavu opravdu uměla. Jsem ráda, že pořádáte také opakovací lekce a podporujete nás absolventky i dál po kurzu.
<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek

Novinky

16.10.2018 19:30
NE-VĚDOMÉ MILOVÁNÍ aneb PROČ JE ŽENA KOMPLIKOVANÁ A MUŽ HNED HOTOVÝ   16. 10....