ČCHI-KUNG ZÁŘÍCÍHO LOTOSU PRO ŽENY


Kurz čchi-kung pro ženy | ONLINE

Místo: Online (živě), Zoom 
Datum a čas: 5x čtvrtek 3.5.-31.5., 19-20.30
Lektorka: Hanka Suberová 

Cena: 1500,-

snížená cena: 1000,-/ osobu pro absolventky kurzů u Hanky

ZÁZNAM LEKCÍ JE PO CELOU DOBU KURZU K DISPOZICI.

Informace: Cvičení je věnováno všem ženám, učí nás vážit si svého těla, pečovat o něj a vyzařovat nádnernou energii kolem sebe.

Program: Společně se hravou formou budeme učit jak si udržet energii, jak se chovat v různých těžších životních situacích tak, abychom energii neztrácely, cítily se dobře a zdravé. Zaměříme se na prožitek hlubokého vnitřního klidu.

Projdeme celou sestavu složenou z automasáží včetně akupresurních bodů pro dobře fungující hormonální systém, poklepů těla, které uvolňují toxiny a stagnující energii. Dále společně budeme zpívat tibetské léčivé zpěvy, které uvolňují napětí z různých částí těla. K cvičení také patří sestavy pro očištění těla a celkovou harmonizaci a lotos vyrůstající z vody.

Další informace: Cvičení probíhá živě online (pokud nemůžete živě, záznamy budou k dispozici po celou dobu kurzu), je třeba mít internetové připojení a telefon, tablet nebo počítač. Není nutné mít kameru, pokud nechcete být vidět. V ceně kurzu jsou materiály ke cvičení. Podrobné informace obdržíte po zaslání přihlášky.

Vhodné i pro začátečnice.

PŘIHLÁŠKA