HORMONÁLNÍ JÓGA PRO MUŽE PODLE DINAH RODRIGUES 

Jógová terapeutická metoda, která pomáhá harmonizovat hormonální systém mužů

 

Jedná se o sestavu 16 jógových cviků, které jsou doplněné o intenzivní dechové techniky. 

Je to sestava dynamická, složená ze cviků, které jsou zaměřeny na stimulaci žláz s vnitřní sekrecí. Cviky v sestavě také odstraňují bloky v oblasti celého pohybového aparátu.

Autorkou této terapeutické metody je Dinah Rodrigues(94let). 

Dinah pochází z Brazílie. Józe se věnuje více než 60 let. Vystudovala psychologii, ale hlavně je celosvětově známou a uznávanou jógovou lektorkou a terapeutkou. Sestavu HJT vytvářela přibližně 20 let, vše konzultovala s uznávanými jógovými učiteli, ale také lékaři a fyzioterapeuty.

Sestava HJT je účinná jako celek, nemělo by se měnit pořadí cviků, ani by se neměly jednotlivé cviky provádět samostatně.

Sestava působí na všech úrovních: fyzické, emoční, mentální a duchovní. Součástí sestavy je harmonizace energie, která má psychosomatické účinky, pomáhá tedy odstraňovat fyzické problémy, které vznikly na úrovni psychiky.

Jako dárek pro všechny účastníky kurzů Dinah Rodrigues přidala k sestavě protistresové techniky, které je možné aplikovat kdykoliv, nezávisle na sestavě HJT. Tyto techniky příznivě ovlivňují psychiku, odbourávají stres a zklidňují mysl.

Výuka sestavy probíhá formou víkendových seminářů, kde se muži naučí celou sestavu HJT najednou nebo formou měsíčních kurzů, kde se učí sestavu postupně. Vždy je nutné najít si lektora nebo lektorku, kteří absolvovali kurz pro lektory přímo u Dinah Rodrigues, která je JEDINOU školitelkou lektorů Hormonální jógové terapie na světě.

Hormonální jóga pro muže pomáhá při následujících problémech:

 • syndrom vyhoření

 • pocit fyzikého a psychického vyčerpání

 • únavový syndrom

 • nespavost

 • problémy s prostatou (vhodné také jako prevence)

 • problémy spojené s andropauzou ( snižování hladiny hormonu testosteronu)

 • problémy s erekcí

 • nízké libido

 • neplodnost

 • špatné výsledky spermiogramu

 • únik moči

 • snížená funkce štítné žlázy

 • problémy s trávením

 • nadváha

 • stres

 • HJ celkově podporuje plodnost, pomáhá posilovat imunitu a omlazovat tělo.

BĚHEM JEDNOHO SEMINÁŘE NEBO KURZU SE NAUČÍTE CELOU SESTAVU HJ, KTEROU PAK MŮŽETE CVIČIT DOMA

CVIKY SESTAVY JSOU VELMI JEDNODUCHÉ A MŮŽOU JE CVIČIT TAKÉ MUŽI, KTEŘÍ NEMAJÍ ŽÁDNÉ ZKUŠENOSTI S JÓGOU.

 

ON-LINE KURZY - ŽIVĚ PŘIHLÁSIT
21 večerů s HJT pro muže
14.10. - 3.11.

18:30-19:30

12 VÝUKOVÝCH LEKCÍ
8 OPAKOVACÍCH LEKCÍ 
DISKUZNÍ FÓRUM

UZAVŘENÁ FACEBOOKOVÁ SKUPINA
 
HORMONÁLNÍ JÓGA PRO MUŽE

Petr Bavlšík

Cena: 2800Kč
(v ceně jsou materiály pro domácí praxi)

PŘIHLÁSIT

kapacita omezena

 

ZKUŠENOSTI MUŽŮ PO CVIČENÍ HORMONÁLNÍ JÓGY

 
PŘEDČASNÁ EJAKULACE -  F.H. (49 let, ženatý)
"Pracuji jako zubař, jsem zdravý, ale trpím hormonálním problémem: předčasnou ejakulací. Doslechl jsem se, že hormonální jóga dokáže vyřešit mnoho problémů, které se objevují s postupujícím věkem. Když jsem se dozvěděl, že se v mém městě bude konat kurz hormonální jógy pro muže, byl jsem nadšený. Ve snaze najít řešení svého problému jsem se na něj ihned přihlásil. Mým problémem byla předčasná ejakulace, která narušovala můj sexuální život s manželkou. V sobotu jsme při výcviku 1. úrovně cvičili 6 hodin hormonální jógu a všechna cvičení opakovali 3krát, abychom se je co nejlépe naučili. Na konci dne jsem nebyl unavený a cítil jsem se plný energie. Dnes je neděle a musím vám říci, že se stalo něco úžasného: Cítím se dobře a má ejakulace už není předčasná, ale normální. Děkuji vám, F.H.” 
Závěr: Předčasná ejakulace je způsobena nízkou hladinou testosteronu. Po třech sériích cvičení hormonální jógové terapie se hladina testosteronu zmíněného muže již dostatečně zvýšila a došlo k napravení předčasné ejakulace. 
Zdroj: kniha “Hormonální jógová terapie pro muže”: Dinah Rodrigues
 
PROBLÉM S DOSAŽENÍM ORGASMU - S.U.(51 let)
"Je mi 51 let, cvičím hathajógu od roku 2009 a hormonální jógu pro muže jsem začal cvičit na konci roku 2015. Až do listopadu jsem cvičil průměrně 5krát až 6krát týdně. Poté jsem přestal cvičit a znovu jsem začal na konci února. Když jsem pravidelně cvičil hormonální jógu, má přítelkyně u mě pozorovala větší emoční stabilitu a vyrovnanost. V našem sexuálním životě měla pocit, že jsem zažíval menší “tlak”, abych dosáhl orgasmu. Abych to vysvětlil, musím uvést, že netrpím problémy s erekcí ani předčasnou ejakulací. Všimla si take, že s emi zvětšila varlata. Poznamenala rovněž, že má dojem, že mám méně šedivé vlasy a menší pleš. Osobně jsem si stejně jako má přítelkyně všiml, že jsem při sexu uvolněnější než před tím. Cítil jsem se zejména bezpečněji, jistější a trpím menším tlakem, abych obstál jako muž. Zvýšilo se mi sebevědomí a současně jsem přestal mít problém s dosažením orgasmu. Náš sexuální život začal být radostnější a plný lásky. Všiml jsem si také, že zaujímám vzpřímenější tělesný postoj a celkově se cítím fyzicky lépe. Jsem přesvědčen, že je to výsledek cvičení hormonální jógy. Díky tomuto cvičení jsem se také naučil respektovat své potřeby a limity, lépe spím a pomocí antistresorvých technik jsem se zbavil problémů s překyselováním žaludku. Můj každodenní život je lepší a cítím se připravený zvládnout vše, co je třeba. Závěr: Mohu pouze dodat, že cvičení hormonální jógy je velký dar, který obohatil život nejen mně, ale i mé přítelkyni." 
Zdroj: Dinah Rodrigues: “Hormonální jógová terapie pro muže”

 

 

ON-LINE Hormonální jóga pro muže