VĚDOMÉ POČETÍ S HORMONÁLNÍ JÓGOU

SPECIÁLNÍ 7 TÝDENNÍ ON-LINE PROGRAM PRO ŽENY, KTERÉ SI PŘEJÍ MIMINKO

4.3.2024-21.4.2024

PROGRAM VEDE: ADÉLA BAVLŠÍKOVÁ

CO TĚ ČEKÁ

7 VÝUKOVÝCH ON-LINE LEKCÍ HORMONÁLNÍ JÓGY PRO ŽENY

7 ON-LINE TÉMATICKÝCH SETKÁNÍ

7 ÚKOLŮ PRO PODPORU PŘIROZENÉHO POČETÍ

PŘÍSTUP DO ČLENSKÉ SEKCE

VIDEA S ODBORNÍKY NA ŽENSKOU PLODNOST

VIDEA S ÚČINNÝMI PROTISTRESOVÝMI CVIKY

MOŽNOST INDIVIDUÁLNÍCH KONZULTACÍ


Výuka Hormonální jógy pro ženy a tématická setkání budou probíhat formou živých on-line vysílání přes platformu ZOOM. Ze všech lekcí bude k dispozici záznam ve členské sekci. Pokud tedy nebudete stíhat některá živá setkání, nevadí, můžete si pustit kdykoliv budete mít čas a prostor.

UŽ DELŠÍ DOBU SE S PARTNEREM SNAŽÍTE O MIMINKO A ZATÍM SE NEDAŘÍ?


JEŠTĚ JSTE SE S PARTNEREM NEZAČALI O POČETÍ MIMINKA SNAŽIT, ALE I TAK PO MIMINKU TOUŽÍTE A RÁDA BYS MIMINKU PŘIPRAVILA IDEÁLNÍ PROSTOR?


PROŠLA JSI MNOHA IVF A ZATÍM SI K VÁM MIMINKO NENAŠLO CESTU?


PŘIJMI ODE MĚ POZVÁNÍ DO 7 TÝDENNÍHO PROGRAMU VĚDOMÉ POČETÍ S HORMONÁLNÍ JÓGOU.


JSI VÍTÁNA DO BEZPEČNÉHO KRUHU ŽEN, KDE MŮŽEŠ NAPLNO OTEVŘÍT SVÉ SRDCE.

CENA CELÉHO PROGRAMU: 5500 Kč

Pokud otěhotníš do začátku programu, vrátím Ti celou částku zpět :)

Možnost zaplatit na 2 splátky.

ADÉLA BAVLŠÍKOVÁ

Jmenuji se Adéla a je mi 41 let. Jsem certifikovaná lektorka Hormonální jógy pro ženy podle Dinah Rodrigues. 

V České republice vedu kurzy pro ženy od roku 2011. Mými kurzy prošlo už více než 5000 žen. Specializuji se na podporu ženské plodnosti. 

V roce 2015 jsme společně s mým manželem založili CENTRUM HORMONÁLNÍ JÓGY. Můj manžel Petr Bavlšík učí Hormonální jógu pro muže podle Dinah Rodrigues. Máme spolu úžasnou dceru. 

Než se nám naše dcerka narodila, prošla jsem si cestou od "neplodnosti" k plodnosti, několika samovolnými potraty a zamlklými těhotenstvími. 

Vím, že vše kolem plodnosti je velmi citlivé a okolnosti mají hlubší význam, než se může na první pohled zdát. Na základě svých profesních i osobních zkušeností a znalostí, jsem se rozhodla pomáhat ženám, které prochází podobným obdobím, které jsem si prožila já a mnoho mých klientek.

Bude mi potěšením být Tvou průvodkyní na cestě k vytouženému miminku. 

S láskou a pokorou 

Adéla Bavlšíková

REFERENCE

Zdravím Adélo,

já jsem ten případ kterém jste velmi pomohla a za to vám chci velice poděkovat, ale ač jsem si pořád říkala že vám musím napsat tak jsem na to úplně zapomněla. V březnu loňského roku jsem u vás byla na víkendovém kurzu hormonální jógové terapie, v té době jsem se snažila s partnerem o miminko a měla jsem diagnózu policystických vaječníků (byla jsem téměř rok po vysazení antikoncepce bez menstruace) a hormonální léčbou se mi to nechtělo řešit. Po vašem kurzu jsem poctivě asi dva měsíce cvičila a aniž bych to tušila, podařilo se nám hned otěhotnět. O tom že jsem těhotná jsem se dozvěděla až v 7 týdnu těhotenství. Vše probíhalo úplně bez problému a na silvestra -tzn. 31.12.2012 se nám narodil zdravý chlapeček. Velice vám děkuji, fandím vám v tom co děláte a přeji hodně úspěchů

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Ahoj Adélko,

píši po delší době - ale musím ti napsat, jak dopadlo mé cvičení :-) V sprnu po půlročním cvičení jsem otěhotněla a nyní máme doma už měsíční holčičku. S ohledem na diagnozu, kterou jsem měla od doktorů - se dá říci, že to byl v podstatě zázrak. Takže můžu cvičení jen a jen doporučit, protože já mu vděčím za hrooooozně moc - za naše největší štěstí.

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Krásné ráno Adélko,

úplně nevím kde začít. Tak asi od toho, jak jsem se o Vás dozvěděla. Po roce a půl léčení mé neplodnosti, po několika IUI, hromadě hormonů v prášcích či injekcích, laparoskopické operaci, jsem se rozhodla, že si dám pauzu od všech lékařů přes ženství. V jedné internetové skupince mi Vás doporučily, že mi určitě pomůžete a nebudu se stačit divit, co cvičení HJT se mnou udělá fyzicky a psychicky. Moc se mi do toho nechtělo, protože jsem do té doby bezmezně věřila lékařům, ale jednoho dne nastal zlom, kamarádka zjistila těhotenství a najednou po ní bylo volné místo v kurzu - brala jsem to jako znamení a po místu hned skočila. Tímto jsem nastoupila do 2-měsíčního kurzu HJT. Na první lekci jsem šla se značnou obavou, co mě čeká, zda vše zvládnu apod... Tyto obavy byly naprosto zbytečné. Po skončení první lekce mi bylo líto, že je už po všem a moc jsem se těšila na lekci další. Na kurz jsem docházela s nadšením a vždy jsem se těšila. Cvičila jsem denně hned od začátku - protože cíl byl přece jasný - miminko. Když byl kurz u konce, skoro jsem chtěla zamáčknout slzu - bylo mi u Vás moc příjemně. Po skončení kurzu jsem cvičila dva další měsíce denně, poté obden... V polovině června jsem letěla na dovolenou a pak jsem nějak nemohla do svého rytmu naskočit, ale slíbila jsem si, že v srpnu se do jógy zase vrhnu... No a co se stalo? Vy už Adélko asi víte a nečekala jste nic jiného, ale jsem TĚHOTNÁ. Bože, po dvou letech ztracených nadějí jsem otěhotněla naprosto přirozeně, nečekaně. Zatím je vše v pořádku, vstupuji do druhého trimestru a doufám, že dojdu až k porodu :) Každému Vás doporučuji, moc jste mi pomohla. Tímto moc děkuji a přeji Vám spoustu dalších spokojených klientek. Mějte se báječně.

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Dobrý den Adélo,

Ráda bych se s Vámi podělila o moji radost, to že jsem u Vás teď delší dobu nebyla na opakovací lekci hormonální jógy, je moje štěstí, že budu mít miminko (Dokonce jsme zpočátku mysleli, ze budeme mít miminka dvě) Moc bych Vám chtěla poděkovat, že jsem se s Vámi měla možnost poznat a ze jste mi otevrela cestu k hormonální józe, která mi pomohla k vysněnemu miminku. Už teď mi chybí Vaše lekce, chtěla jsem se s Vámi poradit od 4.měsíce bych rada začala s nějakým cvičením pro těhotné, zda je u Vás v centru nějaký typ cviceni, ktere by bylo vhodné nebo nějaké Vaše doporučení?

Ještě jednou za vše moc dekuji a tesim se opět na budoucí lekce s Vámi! Buďte stále tak pozitivní a energická a at se Vám v životě moc daří a jste šťastná!

Hezky sluničkovy den!

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Ahoj Adélko,

i díky Tvému kurzu se mi v listopadu 2016 narodil chlapeček. Celé těhotenství i porod byly v pohodě a klidu, ačkoliv mi bylo 35 let, což také přisuzuji předchozímu cvičení hormonální jógy. Za jak dlouho po porodu mohu začít cvičit? I s ohledem na to, že částečně kojím? Velice děkuji za odpověď.

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Milá Adélo,

Na konci března 2016 jsem u Vás absolvovala HJT kurz a od té doby jsem 3 - 4x za týden nebo, jak si tělo samo řeklo, cvičila. Věděla jsem, že jednoho dne Vám budu moci napsat potěšující zprávu, kdy jsem díky Vám a hormonální józe, již po prvních týdnech, dosáhla nejen dobré nálady (což ocenil zejména můj partner), vyrovnanosti a získala opět energii, pevnější nehty a vlasy, ale především se mi po 5 měsících podařilo otěhotnět, což byl hlavní důvod, proč jsem si HJT kurz dělala (lékařské postupy a umělé oplodnění v tomto selhalo).

Dnes jsem ve 4.měsíci, vše je v pořádku a věřím, že tak bude i nadále. Tímto bych Vám chtěla moc poděkovat za to, že prostřednictvím hormonální jógy, dáváte ženám možnost aby byl jejich život krásnější a spokojenější ! Nikdy před tím jsem žádnou jógu necvičila, ale na tuto nedám dopustit a doporučila bych jí všem ženám ! Z mého okolí si Váš kurz HJT již udělaly 3 kamarádky a známé. Mějte se hezky a přeji Vám co nejvíce takovýchto výsledků a spokojených klientek.

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Ahoj Adélko,

moc děkuji za Tvoje kurzy a opakovací hodiny! Jsem těhotná! Podařilo se sice po nativním ivf, tedy s jedním odebraným vajíčkem bez stimulace. Ale věřím, že HJ hodně pomohla. Máme už po prvotrim. screeningu, který dopadl výborně, tak věřím, že tentokrát budeme mít konečně štěstí. Měj se krásně!

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Dobry den, Adelo,

uz dlouho se vam chystam napsat a konecne jsem se k tomu dostala. Na zacatku cervna jsem u vas absolvovala kurz, protoze me pani dr. vydesila s tim, ze mam zaklinenou delohu a my se v tu dobu asi jiz rok snazili o miminko. Jiz na konci srpna jsem se tesila ze dvou carek na testu. Timto bych vam chtela podekovat. Hezky den.

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Dobre rano Adelo,

Chtela bych se vas zeptat, kdy doporucujete opet zacit se cvicenim po porodu?? Prave jsem ukoncila sestinedeli a joga uz mi moc chybi.. Vzhledem k ucinkum, ktere na me osobne toto cviceni melo, jej vsude a vsem doporucuji. Dokonce se me na nej vyptavala moje gynekolozka, kdyz to videla Dekuji vam a srdecne zdravim,

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Ahoj Adélko,

moc děkuji za milý email. Velice ráda bych si oprášila cviky z HJ, ale aktuálně jsem v 8. měsíci těhotenství a pomalu se těším na ten maličký zázrak. Po absolvování semináře jsem se snažila alespoň 3x týdně cvičit doma a skutečně přesně po 3 měsících cvičení se mi podařilo otěhotnět. Vzhledem k tomu, že nic dalšího navíc jsem ve svém programu či jídelníčku nezměnila, dávám velký význam právě HJ. Ještě jednou moc děkuji a určitě se do budoucna chystám začít zase cvičit - tedy opět se s tebou potkat na některé z opakovacích lekcí.

Krásný den a samé pozitivní zprávy.

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Ahoj Adélo,

ráda bych ti poděkovala a podělila se o svoji zkušenost s tvým seminářem. Poprvé jsem o možnosti Hormonální jógové terapie uslyšela od své masérky, která mi ji doporučila jako cestu k vytouženému miminku, o které jsme se snažili přibližně 4 roky. Měla jsem za sebou 2 nezdárné pokusy IVF a tak mi nezbývalo než vyzkoušet i tuto možnost. Původně jsem to brala jako takový doplně k léčbě, společně s bylinkami . Tvého semináře jsem se zúčasnila 31.1. - 1.2. 2015 v Brně. Musím říct, že byl úžasný. Dokázala jsi ve mě probudit hodně naděje (i když jsem si v duchu říkala, že mě se to vše zase vyhne). Když jsem přijela domů stále jsem si opakovala větu " NEMUSÍTE TOMU VĚŘIT, HLAVNĚ KDYŽ BUDETE CVIČIT". Která mě každý den nutila, abych šla a cvičila (někdy se mi hodně nechtělo ). Po pár týdnech jsem se začala cítit jinak, i moje okolí mi říkalo ty jsi nějaká jiná (v dobrém). Jednak mi připadalo, že se mi mění postava, po sexuální stránce bylo vše také úplně jiné a hlavně mi doktorka oznámila, že pravděpodobně budu mít malou ovulaci "HURÁÁ". Říkala jsem si, že budeme moct jít v Červenci na další pokus IVF a že by to mohlo dopadnout:-). Plány mi ale narušila moje druhá menstruace od tvého semináře, která stále nepřicházela a já si začala říkat, že je vše zpět a že to na mě nezabralo. Znechuceně jsem si šla udělat těhotenský test, abych se mohla objednat na vyvolávací injekci..... a "OUHA"... byly tam 2 čárky . vůbec jsem tomu nemohla uvěřit. V podstatě po měsíci a půl (možná ani ne) pravidelného cvičení se nám podařilo něco pro nás "nemožného". Nyní končím 3 měsíc těhotenství a trošku lituji toho, že jsem o této možnosti nevěděla dříve. Chci ti moc, moc, moc, poděkovat a tvoje semináře doporučuji kde můžu. Je to nejlepší co jsem mohla udělat, nejen pro těhotenství, ale celkově jsem se cítila jako nový člověk, jako "žena". Ještě jednou MOC DĚKUJI.

Přeji ti spoustu spokojených žen (a mužů);-).

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Ahojky,

dneska jsem se dozvěděla obrovskou novinku - menstruace sice opět nepřišla, ale jsem těhotná:-). Je to úplně čerstvá zpráva, zjistila jsem to na úplném začátku. Paní doktorka mě už sleduje a má také velkou radost. Dokonce si napsala do karty ke mně, že jsem cvičila hormonální jógovou terapii:-). Mockrát děkuji jak za naučení, tak podporu. Šířím info o Tobě a cvičení kde to jen jde;-). Měj se krásně

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

Dobrý den Adelko, Už velmi dlouho se vám chystám napsat a až teď jsem se k tomu konečně dostala. Chtěla bych vám napsat můj příběh, ve kterém jste mi vy pomohla ke šťastnému konci a tímto vám také mnohokrát poděkovat . Můj příběh začal už v roce 2014, kdy jsem podstoupila na doporučení mého lékaře laparoskopicke vyšetření při kterém mi byla diagnostikována endometrioza a cysty na obou vajecnicich. Zpočátku jsem byla šťastná, ze to nebylo nic horšího, ale postupně jsem si začala zjišťovat informace o tom, co to vlastně endometrioza je. To ze endometrioza způsobuje obrovskou bolest jsem už věděla, ale netušila jsem, ze se muže vrátit a způsobit neplodnost. Ta představa byla hrozná, jelikož jsem vždy věděla, ze mým smyslem života je mít rodinu. Po zákroku v nemocnici začalo tedy období, kdy pro mě každá návštěva u mého gynekologa byla velmi stresující. Zpočátku mi dal na výběr, buď zkoušet hned otěhotnět nebo nasadit hormonální léčbu, o které jsem mimo jiné četla, ze způsobuje umělý přechod. Z takové dávky hormonu mi naskakovala husi kůže. A prave kvůli budoucímu miminku jsem do sebe už žádné hormony cpát nechtěla. Takže pro mě bylo jasné, ze bych se okamžitě chtěla pokoušet o miminko. V tu dobu, ale nebylo pro miminko vytvořené ještě dostatečné zázemí. Nebyl ještě ten správný čas...Cely další rok jsem tedy od mého dr. poslouchala, ze bychom už měli začít s léčbou, ale já to pořad oddalovala. Na konci roku 2015 se zase začaly objevovat při menstruaci ty známé, hrozne bolesti, při kterých nejde dělat vůbec nic nez jen čekat, až to přejde - endometrioza se vrátila. Začala jsem být zoufalá a začala jsem mít strach, abych jednou to miminko mohla mít. Začátkem roku 2016 mě moje uzasna Svagrova přivedla na myslenku hormonální jógy . Zaujalo mě to a tak jsme se tedy obě na kurz přihlásily. Byla jsem nadšena a poctivě jsem začala cvičit 3-4x týdně. Tuším, ze kurz se konal v březnu roku 2016. Po skončení kurzu jsem stále poctivě cvičila. A krátce po ukončení kurzu jsme se konečně s partnerem shodli, ze pro miminko už je ta správná doba . Stalo se to, ze jsem otěhotněla po prvním mesici zkoušení a to v květnu . Nečekala jsem to, můj dr. mě neustále strašil, ze to bude trvat velmi dlouho. Verim, ze mi hodně pomohla prave hormonální jóga. S jógou mi odeznely i veškeré bolesti a dokonce i nově vzniklé cysty na vajecnicich a verim, ze mi pomohla i otěhotnět . V únoru 2017 se nám narodila prekrasná holcicka Nelinka. Je to zlaté miminko, hodné a klidné a nami moc milované . Je to naše sluníčko každého dne...Čas hrozne moc letí a já se Vám omlouvám, ze k poděkování ode mě dochází až teď, po tak dlouhé době. Naši Nelince budou v únoru už 2 roky . A je proste dokonalá . Tímto Vám tedy ještě jednou mockrát děkuji!!!

Absolventka kurzu
Hormonální jógy pro ženy

PODROBNÝ PLÁN PROGRAMU

ON-LINE ŽIVÁ SETKÁNÍ PŘES PLATFORMU ZOOM

1. SETKÁNÍ

4.3.2024 19:00-20:30 ON-LINE ŽIVÁ LEKCE HORMONÁLNÍ JÓGY PRO ŽENY

2. SETKÁNÍ

10.3.2024 19:00-20:30 ON-LINE SETKÁNÍ NA TÉMA TÝDNE

3. SETKÁNÍ

11.3.2024 19:00-20:30 ON-LINE ŽIVÁ LEKCE HORMONÁLNÍ JÓGY PRO ŽENY

4. SETKÁNÍ

17.3.2023 19:00-20:30 ON-LINE SETKÁNÍ NA TÉMA TÝDNE

5. SETKÁNÍ

18.3.2024 19:00-20:30 ON-LINE ŽIVÁ LEKCE HORMONÁLNÍ JÓGY PRO ŽENY

6. SETKÁNÍ

24.3.2024 19:00-20:30 ON-LINE SETKÁNÍ NA TÉMA TÝDNE

7. SETKÁNÍ

25.3.2024 19:00-20:30 ON-LINE ŽIVÁ LEKCE HORMONÁLNÍ JÓGY PRO ŽENY

8. SETKÁNÍ:

31.3.2024 19:00-20:30 ON-LINE SETKÁNÍ NA TÉMA TÝDNE

9. SETKÁNÍ

1.4.2024 19:00-20:30 ON-LINE ŽIVÁ LEKCE HORMONÁLNÍ JÓGY PRO ŽENY

10. SETKÁNÍ

7.4.2024 19:00-20:30 ON-LINE SETKÁNÍ NA TÉMA TÝDNE

11. SETKÁNÍ

8.4.2024 19:00-20:30 ON-LINE ŽIVÁ LEKCE HORMONÁLNÍ JÓGY PRO ŽENY

12. SETKÁNÍ

14.4.2024 19:00-20:30 ON-LINE SETKÁNÍ NA TÉMA TÝDNE

13. SETKÁNÍ

15.4.2024 19:00-20:30 ON-LINE ŽIVÁ LEKCE HORMONÁLNÍ JÓGY PRO ŽENY

14. SETKÁNÍ

17.4.2024 18:00-21:00 NÁSTĚNKA PŘÁNÍ

15. SETKÁNÍ

21.4.2024 19:00-20:30 ZÁVĚREČNÉ ON-LINE SETKÁNÍ

ČLENSKÁ SEKCE

KAŽDÝ TÝDEN VIDEO S ÚKOLEM PRO TEBE

TYPY A DOPORUČENÍ - JAK PODPOŘIT PLODNOST

7 ROZHOVORŮ S ODBORNÍKY NA ŽENSKÉ ZDRAVÍ

LÉČIVÉ MEDITACE

VIDEA S PROTISTRESOVÝMI CVIKY